טורי פורייה והתמרות אינטגרליות
משך הקורס: 37 שעות

המלצות מפייסבוק

3 לחץ על העגלה להוספת התוכן המבוקש
 • פרק 1 - טורים מספריים
  סימן הסכימה, טור, טור מתכנס וטור מתבדר, טור גיאומטרי, טור הרמוני, תכונות אלגבריות של טורים, מבחן ההתבדרות, מבחן האינטגרל, מבחן ההשוואה, מבחן ההשוואה הגבולי, מבחן המנה, מבחן השורש, מבחן לייבניץ, התכנסות בהחלט והתכנסות בתנאי.

  זמן: 6:47 שעות   מחיר: ₪39
  הצץ בפרק  
 • פרק 2 - סדרות וטורי פונקציות
  סדרת פונקציות, התכנסות נקודתית של סדרת פונקציות, התכנסות במידה שווה של סדרת פונקציות, טור פונקציות, התכנסות של טור פונקציות, התכנסות במידה שווה של טור פונקציות, טורי חזקות, התכנסות של טורי חזקות, פיתוח פונקציה לטור חזקות, גזירה ואינטגרציה של טורי חזקות, גזירה ואינטגרציה איבר איבר, סכום של טור פונקציות, סכום של טור עם איברים קבועים.

  זמן: 4:34 שעות   מחיר: ₪99
  הצץ בפרק  
 • פרק 3 - טורי טיילור ומקלורן
  טור טיילור, טור מקלורן, תחום התכנסות של טור טיילור, חישובים מקורבים בעזרת טורי טיילור.

  זמן: 4:42 שעות   מחיר: ₪39
  הצץ בפרק  
 • פרק 4 - מרחבי מכפלה פנימית ומרחבים נורמיים
  מבוא למרחבי מכפלה פנימית ומרחבים נורמיים

  זמן: 3:32 שעות   מחיר: ₪69
  הצץ בפרק  
 • פרק 5 - טורי פורייה
  טורי פורייה ממשיים ומרוכבים בקטעים שונים. פונקציות זוגיות ואי זוגיות, המשכה זוגית ואי-זוגית. משפט דיריכלה, התכנסות במידה שווה, שיוויון פרסבל, התכנסות בנורמה. הלמה של רימן לבג, גזירה ואינטגרציה של טורי פורייה, משפט הקונבולוציה.

  זמן: 8:34 שעות   מחיר: ₪59
  הצץ בפרק  
 • פרק 6 - התמרת פורייה
  הגדרת התמרת פורייה, תכונות התמרת פורייה, נוסחת כיווץ והזזה, נוסחאות כפל באקספוננט ומודולציה, נוסחת המומנט, נוסחאות התמרה כפולה והתמרה הפוכה, משפט פלנשראל, משפט הקונבולוציה, שימושים של התמרת פורייה בפתרון משוואות דיפרנציאליות ואינטגרליות

  זמן: 5:39 שעות   מחיר: ₪49
  הצץ בפרק  
 • פרק 7 - התמרת לפלס
  התמרת לפלס, התמרת לפלס של פונקציה מחזורית, של פונקציה מפוצלת, של פונקצית מדרגה ושל פונקצית דלתא, התמרת לפלס ההפוכה, משפט הקונוולוציה, פתרון מדר בעזרת התמרת לפלס בשילוב כל הפונקציות לעיל.

  זמן: 2:48 שעות   מחיר: ₪59
  הצץ בפרק